.

.

Luludew (Новороденче) Се Покријат – Еднократно, Прилагодлив Крпа Бебе Пелена Капак (Planta)

Luludew (Новороденче) Се Покријат – Еднократно, Прилагодлив Крпа Бебе Пелена Капак (Planta)

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

DIAPERING прават ЛЕСНО : Luludew крпа пелени се дизајнирани за да растат со вашето бебе, прилагодување од новородените големина до медиокритет обука фаза.Со 4 големини во една пелена, овие се на економски и ecofriendly избор.КРАЈНАТА УДОБНОСТА НА ВАШИОТ МАЛКУ ЕДЕН : Нашата дише пелени направен со нега од супер меки, абсорбента бамбус микрофибер тери за внатрешни работи, кој брзо надолу soaker да се прилагодите absorbency.Секоја пелена е завршена со лесен избрише водоотпорен надворешниот капак и сит нога ластичиња за одлична истекување заштита.НИЕ ПОМИСЛИ НА СÈ : Вашиот пелена пристигнува целосно опремена со snap-in микрофибер insert, па можете да поп на тоа веднаш!На hourglass намали минимизира масовно да се намали фитинг и низок профил, под панталоните.ЗА МОДЕРНА МАЈКА : Во пресекот на стил и функција, нашите природни влакна пелени дојде во забава бои и дезени одговараат на двете момчиња и девојчиња— сите симпатична како копче.Ќе ви се допаднат како тие заличи вашето пелена кеса и се даде еден малку повеќе причина за насмевка.НА LULUDEW РАЗЛИКА : За повеќе од 10 години, родителите насекаде имаат доверлив мајка-во сопственост и управувани Luludew за нивната природна diapering потреби.Ние сме сертифицирани Зелени Бизнис кој сака нашите клиенти како семејство, како одраз на нашата благодарност во 100% пари гаранција за враќање и ултра-отворени услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент