.

.

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 5.2 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs(Joyas де jardín Лозата Жица 5.2 mm Rosca Diámetro Ojal Tornillo Gancho de ojo Tono дорадо 20pcs

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 5.2 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs(Joyas де jardín

DEN 900.00

Пристапност
Во достапна форма

Модел : 12#; Пакет Содржина : 20pcs x Завртка Око Кука.Тежина : 159g; Материјал : Метал.Име На Производ : Завртка Око Кука; Главна Боја : Злато На Ѕвонење.Вкупна Должина : 45mm/1.8"; Внатрешен Дијаметар : 12.5 mm/0.5"(Longitud вкупно : 45 mm / 1.8' '; Diámetro interno : 12.5 mm / 0.5' '.Надворешниот Дијаметар : 20mm/0.8"; Конец Големина : 5.2x17mm/0.21"x0.67"(D*L)(Diámetro надворешноста : 20 mm / 0,8' '; Tamaño де ла rosca : 5.2x17 mm / 0,21' 'x0,67' '(D * L).Накит Градина Лозата Жица 5.2 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs Screw кука.Круг крајот.Може да се користи како таванот кука да се откажам растенија.Остри поени гризе дрво брзо лесно.За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Опис на Spanish Joyas де jardín Лозата Жица 5.2 mm Rosca Diámetro Ojal Tornillo Gancho de ojo Tono дорадо "20pcs Modelo : 12 #; Contenido del paquete : 20pcs x Gancho de ojo де tornillo Peso : 159g; Материјал : Metal Nombre del producto : Gancho de ojo де tornillo; Боја на директорот : Tono dorado Longitud вкупно : 45 mm / 1.8' '; Diámetro interno : 12.5 mm / 0.5' 'Diámetro надворешноста : 20 mm / 0,8' '; Tamaño де ла rosca : 5.2x17 mm / 0,21' 'x0,67' '(D * L).

Главните карактеристики

Избор на клиент