.

.

Временска Машина Со Висока Брзина Голем Капацитет Читателот Биометриски Отпечаток Контрола На Пристап/Време Присуство Машина Софтвер Систем За Безбедност

Временска Машина Со Висока Брзина Голем Капацитет Читателот Биометриски Отпечаток Контрола На Пристап/Време

DEN 1428.00

Пристапност
Во достапна форма

Е иновативен биометриски отпечаток читачи за контрола на пристап и Времето на Присуство апликација.Нуди исклучителни перформанси со користење на напреден алгоритам за сигурност, точност и одличен појавување на брзина.Карактеристики најбрз комерцијални-врз основа на отпечатоци појавување на алгоритам и со високи перформанси, висока-квалитет на сликата инфраред откривање сензор за отпечатоци.Уредот нуди флексибилност за да се инсталира на самостојни или со кое било трето лице за контрола на пристап панели .што го поддржуваат стандардот Wiegand сигнал.Сите операции може да се направи на TFT-LCD екран во боја.На отпечатоци слика ќе биде прикажан на неа.Дека ќе упатство за корисникот да стави прст на соодветна позиција и да се зголеми признание стапка. За 2,8 инчен TFT Боја Screen Audio-визуелна индикација за прифаќање и отфрлање на важечка/invalid отпечатоци од прсти.Повеќе едноставни и удобен операција.Тенок и Елегантен Design Sleek и тенок дизајн за тесни простори.Брза и Точна Отпечаток Algorithm1 допрете-втор корисник признавање.Продавница 3,000 отпечаток шаблони, 2,000 картички и 100.000 трансакции.Целосна Контрола на Пристап Features Anti-passback.Контрола на пристап интерфејс за 3-то лице електрична брава, вратата сензор, излезете копче, алармот и врата Лесна Инсталација и Connectivity Wiegand текст &output Network интерфејс со TCP/IP или RS485 Лесно Ракување и Management Work без компјутер.Ѕвончето, 3×7 keypads и врата бел Вграден сериски и Етернет порти.Вграден-во USB-порта овозможува за прирачник за пренос на податоци III.Specification Display : 2.8 инчи Боја Отпечаток Капацитет : 3000 Картичка Капацитет:2000 ID или mifare картичка(Изборен) Трансакција Капацитет:100,000 Комуникација:RS232/485, TCP/IP, USB-домаќин Контрола на Пристап Интерфејс:3rd Партија Електрична Брава, Вратата Сензор, Излезете Копче, Алармот, Врата Wiegand Сигнал:Влез, Излез Функции:50 временски зони, далечински управувач, Анти-passback Power Supply:12 V DC,3А ПАКЕТИ и софтвер:слободен Оперативен Температура: 0°C - 45 °C Оперативни Влажност:20%-80% Димензии(Wx Dx H):187*81*43mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент