.

.

YIHUA 907I Сина Зафат Замена Лемење Железо Handpiece/Рачка за YIHUA 862BD+, 853D 2A USB, 853D 3А USB, 853D 5A II и 948-II модели

YIHUA 907I Сина Зафат Замена Лемење Железо Handpiece/Рачка за YIHUA 862BD+, 853D 2A USB, 853D 3А USB, 853D 5A

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Како нашите станици поминале низ надградби во текот на годините, пред да ги купите овој 907 IB лемење железо замена, ве молиме двојно потврдите дали вашата оригинална лемење железо (доаѓа со YIHUA 862 BD+/853 D 2 A USB/853 D 3А USB/853 D 5 A-II/948-II) е 6-пински женски конектор.Ако сте несигурни за компатибилност на, ве молиме слободно да не контактирате во 's Пораки Систем, ние ќе им помогне на потврди за вас.Тоа НЕ е компатибилен со сите Други Модели и оние од Другите Брендови.Ве молиме движете надолу за да ја прочитате ВАЖНА забелешка!.ВАЖНО : Пред ставање на ред, ве молиме правилно да се идентификуваат PIN БРОЈОТ & го БРОЈОТ на МОДЕЛОТ на вашата машина.Ви благодариме!Оваа лемење железо се справи со' конектор има 6 игли и е САМО за 5 МОДЕЛИ на YIHUA Бренд кои се 853 D 2 A USB (НЕ се исти како 853 D 2 A), 853 D USB 3А (НЕ се исти како 853 D 3А), 853 D 5 A II, 862 BD+ и 948-II.Треба да имате било какви прашања во врска со резервен дел, ве молиме да ни се најде во 's систем на пораки.Ако ни нудат фотографии на вашата машина, ние може да ви помогне да се провери компатибилноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент