.

.

10Ft Micro USB Конектор за Кабел Замена за Kyocera DuraForce E6790 E6560 E6560C,DuraForce Про,Cadence LTE,DuraXE E4710,E4255 ПЗЗ, DuraXV LTE, DuraXTP, DuraXT, DuraXA, DuraTR Полнење AC Кабелот за Напојување

10Ft Micro USB Конектор за Кабел Замена за Kyocera DuraForce E6790 E6560 E6560C,DuraForce Про,Cadence LTE,DuraXE

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

USB A Машки да Micro USB конектор за кабел им овозможува на кабел за да се обезбеди 2 A брзо полнење брзина и поддржува до 480 Mbps брзина на пренос на податоци. 10 Ft долго микро USB кабел за полнење кабелот совршена замена за вашиот USB кабли со супериорни перформанси.Микро USB полнење кабелот за напојување користиме високо квалитетни ПВЦ надворешниот покривање, обезбеди одлична отпорност на абење и пресврт.USB на Micro USB конектор за кабел за Kyocera Dura Force E6790 E6560 E6560 C,Dura Force Про,Cadence LTE,Dura XE E4710,E4255 ПЗЗ, Dura XV LTE, Dura XTP, Dura XT, Dura XA, Dura TR.Пакет се Вклучени : 1 x 10 Ft Micro USB Конектор за Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент