.

.

Кукла Перики JD311 10-11inch 26-28CM Долго Бран Воздух Удира Принцеза Blythe Кукла Перики (Ѓумбир, 10-11inch)

Кукла Перики JD311 10-11inch 26-28CM Долго Бран Воздух Удира Принцеза Blythe Кукла Перики (Ѓумбир, 10-11inch)

DEN 577.20

Пристапност
Во достапна форма

JD311 10-11inch 26-28 CM Ѓумбир Долго бран Воздух Удира Принцеза Blythe кукла перики ,Синтетички mohair BJD кукла коса. ■Број на модел : JD311 ■Големина : 10-11 инчен ■Боја : Ѓумбир SM455 ■Материјал : Синтетички Mohair Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казна слаб и светлината.Таа има природна функција и мекост како Човечка коса.И тоа е лесно да се третираат на косата, како што чешел косата. ★Информации : Боја на производство преку екранот може да биде малку поинаков од вистинската боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент