.

.

Бања Прибор За Слободен Удар Агол Бања Полица Бања Тела Ковано Железо Складирање Рек Кујна Tripod Ѕид Полица

Бања Прибор За Слободен Удар Агол Бања Полица Бања Тела Ковано Железо Складирање Рек Кујна Tripod Ѕид Полица

DEN 385.92

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да не ја користите оваа кука на груб, водени, мрсна ѕидови.Погоден за мермер, base, стакло, плочка, речиси секоја површина.Не се потребни алатки, без дупчење потребен; само поставете го на мазна, рамна површина и се применуваат притисок.Овој агол полица може да се користи во купатило, кујна, или балкон или било места во потреба.Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Поради регионални разлики, на вашите прашања ќе бидат одговорени преку e-mail во рок од 24 часа.Број на Нивоа : Еден Tier Install Стил : Ѕид Монтирани Type Mounted : CORNERShelf Материјал : Metal Holder Завршна Површина : Polished Material : домашно МИЛЕНИЧЕ+SEBS+PS+ wroughtiron Пакет се Вклучени : 1* полица 2* лесна паста.

Главните карактеристики

Избор на клиент