.

.

Саем на Квадрат Органски Вегетаријанска храна, Пред Бричење Нафта Argan Мажите 15ml

Саем на Квадрат Органски Вегетаријанска храна, Пред Бричење Нафта Argan Мажите 15ml

DEN 626.40

Пристапност
Во достапна форма

фер трговијата.вегетаријанци.norishing и заштита.natrue уверение.се избегнува иритација на кожата и мозолчиња.Бричење Масло Argan Fair Квадрат Mens Бричење Argan Масло е совршена подготовка за бричење на лицето или телото на косата.На свиленкаста текстура на Фер Квадрат Бричење Масло обезбедува непречено и затворете ги избричат без црвенило или мозолчиња.Семе од грозје, Бадемово, Маслиново и Argan Масло работа веднаш кога се применува за да се обезбеди без иритација, сувост или губење на влага кога бричење.Придобивки : Негување и заштита на ingredients No Parabens, phthalates, SLS или PEGs Fair со кои се Тргува состојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент