.

.

SOGCASE Работи Armband за iPhone 13, iPhone 13 Про Max, iPhone 12, 11 X XR 8 7 Плус, Спортски Мобилен Телефон Носителот Samsung Галакси A12 A32 A52 S10 S9 S21 S20 FE Ултра, Мото (Црна)

SOGCASE Работи Armband за iPhone 13, iPhone 13 Про Max, iPhone 12, 11 X XR 8 7 Плус, Спортски Мобилен Телефон

DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма

Универзална Компатибилност : Овој спорт phone држач е погоден за 4.5~6.9 инчен мобилни телефони, како на i Phone 13 12 11 Про Max Xr Xs 8 7 6, Samsung Галакси A51/ A12/ S21/ S21+Плус/ S20 FE/ S10e, итн.Дише и Пот-доказ : спортски wristband е направен од високо-одделение Lycra и TPU, материјалите се пот-доказ, многу издржливи, меки, лесни и удобни.Целосен екран на допир : Ќе можете да пристапите на екран на допир за функцијата на вашиот телефон многу sensitively, и тоа ги поддржува лозинка за отклучување, тоа исто така може да се заштити вашиот телефон од гребење.Повод : Оваа работи armband е многу погодна за секојдневно фитнес вежбање, трчање, велосипедизам, јога, итн.Карактеристики : (1) не Постои интегриран џеб, кои може да се сместат банкарски картички, лични карти, итн. (2) Таа, исто така доаѓа со прилагодливи појас, погоден за повеќето рака големини.Со продолжување на рака, одговара на повеќето рака со продолжување на рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент