.

.

DEVMO Близнаци II Dual 10 инчен со Моќност Засилувач Затворен Subwoofer Систем за Автомобил MAX 1200 w, Ултра-Тенки 6.69 инчи, што се Користи во Автомобили, Магнети, Големи Автомобили

DEVMO Близнаци II Dual 10 инчен со Моќност Засилувач Затворен Subwoofer Систем за Автомобил MAX 1200 w, Ултра-Тенки

DEN 7176.00

Пристапност
Во достапна форма

Производот е автомобил subwoofer со одлична тензија и уникатен дизајн.Со поддршка на двојно десет-инчен woofers, можете да креирате некоја шокантна бас звук поле за вашиот автомобил.Наместени од страна на високи инженер за звук, таа има силни и еластична ниска фреквенција, што го прави секој забелешка вибрираат во вашето уво.На две-во-едно конфигурација на моќност засилувач и звучник прави инсталација во еден чекор и се заштедува на простор во внатрешноста на автомобилот.Тоа е ултра-тенки, дебелината на 6.7 инчи и може да бидат поставени на различни начини, како на пример задниот дел од седиштето, на дното на седиштето, и на задните трупот.Ние ви обезбеди висок квалитет на супер-долго кабли и контрола на жици, па вие не треба да се купи други додатоци.Нашите производи се тестирани строго и имаат сигурен квалитет, а ние ви обезбеди со 12 месеци гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент