.

.

tech21 - Evo Провери Случајот за Apple iPhone Xs - Орхидеи

tech21 - Evo Провери Случајот за Apple iPhone Xs - Орхидеи

DEN 105.60

Пристапност
Во достапна форма

✔️ 12 FT/3.6 M ЗАШТИТА.КАПКА ПО КАПКА.Со три слоја и содржи Flex Shock, високо-вршење влијание материјал уникатен tech21, Ево Проверете ги штити капка по капка од до 12 стапки (3.6 метри).И тоа не е се надевам или претпоставка, тоа е научно докажано. ✔️ FLEXSHOCK - висока вршење влијание материјал. ✔️ ПРОВЕРЕТЕ ДИЗАЈН - Додадете суптилни дизајн детал за вашиот телефони оригинална убавина. ✔️ ТЕНОК ПРОФИЛ - Заштита на вашиот телефон без додавање на непотребни големо. ✔️ ОСТАНАТ ПОВРЗАНИ Тестираат да работи совршено со безжично поврзување.

Главните карактеристики

Избор на клиент