.

.

Нова Рамнотежа на Мажите Mx608v4

Нова Рамнотежа на Мажите Mx608v4

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Обука чевли со велур горниот кој dual-густина јака и поместена мрежа јазик.Чипка-до затворање.Се повлече-картичката на пета.Дише текстилни поставата и ЕВА footbed.IMEVA midsole. 10 mm се откажат.Лесно е да бидете мотивирани да се движат кога ќе имаат сите-ден удобноста на 608v4. На последната генерација на овој класичен тренер карактеристики премиум амортизирање и дополнителни outsole flex жлебови за зголемена флексибилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент