.

.

Havercamp Полиција-Тенок Сина Линија 7 Плочи (24 парчиња)! 24 Круг Партија Плочи во Службен Тенка Сина Линија Знаме Шема.

Havercamp Полиција-Тенок Сина Линија 7 Плочи (24 парчиња)! 24 Круг Партија Плочи во Службен Тенка Сина Линија

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

АВТЕНТИЧНИ ТЕНКА СИНА ЛИНИЈА ШЕМА – Синоним за Гордост во служи како Полициски Службеник во САД!!Совршен за сите Официјални Полициски настани. 24 ПЛОЧИ – 7 инчен Десерт плочи; совршен за страни, мезе, десерти и многу повеќе.Цврстата Конструкција ќе се одржи под сите ваши вкусна храна.ОДЛИЧНО ЗА Директор Родендени, Пензионирања, Commissionings, соседството/блок благодарност партии или Национални Ноќ настани.Исто така, одлични се за Деца " Полиција Тема партии.ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ПАРТИЈА СТОКИ се достапни во Тенок Сина Линија за Собирање на Havercamp Продавница!.Надминува ФДУ Стандарди и се Biodegradable, за еднократна употреба и бриз да се исчисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент