.

.

Дрвена Владетел Раст Висина на Табелата Владетел за Мерење за Деца, Момчиња + Девојки | Христијанскиот бебе соба Оркестарот | Бела Сакаше Надвор

Дрвена Владетел Раст Висина на Табелата Владетел за Мерење за Деца, Момчиња + Девојки | Христијанскиот бебе

DEN 1113.60

Пристапност
Во достапна форма

КАКО што се ГЛЕДА ВО : Суета Фер и Денес Шоуто, нашите дрвени висина листи се лесно да се напише на, трајни и преносни.МЕРКИ : 6.7" широк и мерење на 6'6"; ова дрвена владетел раст на табелата е доволно голема за целото семејство!.КОРИСТИ ЧЕСТО, ТОА Е ПРИКАЗНА СТАП : Марка повеќе од висина..користите како жив весник на вашиот ѕид!.ВКЛУЧУВА СÈ што ви треба да се инсталира.НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние занаетчиски вашиот раст на табелата од еко-пријателски дрво, производи кои се направени од страна на Колумбија Шумски Производи во Северна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент