.

.

Правосмукалка Додатоци Замена на Делови Погодни за Bissell CrossWave Милениче Про 1785 Серија, 3 Pack 2460 Мулти-Површина со Четка Ролни + Вакуум Филтри Трајни (Боја : Зелена Вајт)

Правосмукалка Додатоци Замена на Делови Погодни за Bissell CrossWave Милениче Про 1785 Серија, 3 Pack 2460 Мулти-Површина

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-Површина Милениче Четка тек е метежот-бесплатна четка се тркалаат дека струже да се отстрани остатоци и ги досадни домашно милениче коса заврши.Премиум Вакуум HEPA филтри со H12 ефикасност за отстранување на полен и 99.97% од честички како мали како 0.3 Micrometres во големина.Мулти-Површина Милениче Четка тек е метежот-бесплатна четка се тркалаат дека струже да се отстрани остатоци и ги досадни домашно милениче коса заврши.Премиум Вакуум HEPA филтри со H12 ефикасност за отстранување на полен и 99.97% од честички како мали како 0.3 Micrometres во големина.Snap во место за брзи и лесни секојдневни замена без алатки.Се чисти со вода и нека се целосно да се исуши пред да пренамената на истите.За најдобри перформанси на правосмукалка, препорачливо е да се филтерот на секои 3-6 месеци.Компатибилна со следниве Bissell Cross Wave Модели : За Cross Wave Сите-во-Едно Мулти-Површина Влажно и Суво Vac Ексклузивни 1785 G.За Cross Wave Делукс Сите-во-Едно Мулти-Површина Влажно и Суво Vac 1785 B.За Cross Wave Надградба на Сите-во-Едно Мулти-Површина Влажно и Суво Vac 1785 F.За Cross Wave Милениче Мулти-Површина Влажно И Суво Vac 2328.За Cross Wave Милениче Про Плус Мулти-Површина Влажно И Суво Vac 2305.За Cross Wave Мулти-Површина Влажно и Суво Vac 1785,17853, 17854, 17855, 17856, 1785 Q.За Cross Wave Сите-во-Едно Мулти-Површина Влажно и Суво Vac 1785 A, 17852, 17858, 17859, 1785 P, 1785 R, 1785 T, 1785 V, 1785 W.За Cross Wave Милениче Про Надградба На Мулти-Површина Влажно И Суво Vac 2303.За Cross Wave Милениче Pro Multi-Површина Влажно и Суво Vac 2306 A, 2306, 23062, 23068.За Cross Wave Cordless Мулти-Површина Влажно И Суво Vac 2551.НЕ работи со Bissell Cross Wave Cordless Max Серија 2554, 2590, 2593, 2596.боја : зелена + white Material : plastic Package Содржина : 3 * Мулти-Површина Милениче Про Четка Rolls3 * Вакуум Filters1 * бела чистење brush Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент