.

.

Orolay Жените е Задебелена Зима Меур Надолу Грб Сјајна Puffer Јакна со Крзно Хауба

Orolay Жените е Задебелена Зима Меур Надолу Грб Сјајна Puffer Јакна со Крзно Хауба

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Крзно,Најлон.Патент затворање.Шел : 100% најлон.Телото Додатен : 90% бела патка надолу, 10% патка пердув.Ве молиме следете ги нашите грижи настава при миење.Основни puffer надолу јакна во windproof & водоотпорен материјал, тоа е совршен за да се носат во ладно време.Голема аспиратор со отстранлив faux крзно намали, тоа е совршен за да се заштити од диви груби правец и да ви мода. 2 zippered странични џебови со кадифен наредени, 1 zippered џеб на левата рака.Мулти џебови може да ви помогне да се задржи ценети предмети.Удобно поврзана rib ракави и на дното за адаптација на топлина и удобност лесно.Топло и мода outerwear голема за повик и зимски активности на отворено, скијање, пешачење, качување, патуваат, кампување.Можете да уживате во топлите и стилски во исто време.На средината на должината надолу грб ќе биде укината и набиен во внатрешноста на пакетот кога испораката, лесно туп на јакна со вашите раце и потоа да го имаат висат под сенка за неколку часа, таа ќе стане подуени повторно.Ве молиме мерка пред купување на овој јакна и следете ги големина инструкции.

Главните карактеристики

Избор на клиент