.

.

Под Оклоп Жените Streaker 2.0 Racer Резервоарот

Под Оклоп Жените Streaker 2.0 Racer Резервоарот

DEN 504.00

Пристапност
Во достапна форма

84% Полиестер, 16% Elastane.Imported.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели за додаде breathability.Ергономски обликувани полите за зголемена покриеност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели за додаде breathability.Ергономски обликувани полите за зголемена покриеност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Главните карактеристики

Избор на клиент