.

.

Ѕидот Прашина Четка Почисто со Долга Рачка, Триаголник Микрофибер за Миење Ѕид Четка за Перење Полнење за Прозорецот за Чистење на Таванот Duster со Продолжување Пол ?

Ѕидот Прашина Четка Почисто со Долга Рачка, Триаголник Микрофибер за Миење Ѕид Четка за Перење Полнење за Прозорецот

DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛГА РАЧКА & ПРОДОЛЖИ : Пакет е вклучена 4 метал продолжување столбови, еден триаголник четка главата, 2 микрофибер влошки и 2 жанила влошки, еден силикон чистење scrape.Прилагодлива должина опсег е 37-69 инчи, во прилог на четка главата е до околу 75 инчи. 360 степени РОТИРАЧКИ : Четка глава може да биде 360° totating да се сврти и чисти без напор, лесно да се постигне агол под кревет , маса или троседот, користат за чистење на ѕид, baseboard , таванот и подот, прозорец, стакло, автомобил, огледало, итн.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА & ЛЕСНА : Брзо и лесно да се инсталира, само се закачите на половите и четка главата заедно, БЕЗ ЗАВРТКИ. 4 столбови е празен и лесни за да направи да се полесно да се чисти високи или ниски без скала или виткање завршена.WET & DRY ЏОГЕРИТЕ : 4 четка влошки можат да бидат влажни и суви употреба.Се користи да се отстрани прашина, нечистотија, валкано, маснотии, cobwebs, и други мириси.По користење, четка подлоги може да се отстрани за да се исчисти и да се исуши.ОБНОВЛИВИ & STICKABLE ВЛОШКИ : 2 микрофибер влошки се лесно да се држи на четка главата.По завршувањето на чистењето на работа, четка подлоги може да се отстрани за рака мие и се исуши.Се чувствуваат слободни да не контактирате, додека секое прашање или барање.Долго се Справи со Микрофибер Прашина Четка Ѕид Почисто со Продолжување Пол и 4 Замена Mitts, Таванот за Миење и Baseboard Duster.

Главните карактеристики

Избор на клиент