.

.

Двојно Din Автомобил Стерео Радио Приемник, 10.1 2.5 D Криви HD Екран на Допир за Раководител на Единицата Мултимедијален Плеер, Поддршка на Задните Приказ на Камерата&Andro

Двојно Din Автомобил Стерео Радио Приемник, 10.1 2.5 D Криви HD Екран на Допир за Раководител на Единицата Мултимедијален

DEN 3599.76

Пристапност
Во достапна форма

1 инчен HD капацитивни екран на допир и 2.Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас.Со wifi поврзани, Google Maps може да се користи совршено, можете да одите каде што сакате и никогаш не се изгуби повторно.【Главниот Екран со Големина】 : 250(W)*145(H)mm/9. 【Rear View Camera Видео Влезот】 : табличка со rearview камерата ја прави вашата возењето побезбедно и поудобно.BT повик те прави рацете слободни за повик или да одговорите на телефонот.0 (поддршка за Wifi конекција) мобилниот телефон може да ги прикаже машина, машина исто така, може да се прикаже мобилен телефон интерфејс да работат едни со други; Ios (i Phone 5s~7s) поддршка на еден начин-врска, телефонот може да фрли екран на машина. 【Двоен Систем Огледало Линк】 : Андроид 4.кога возилото е во обратна опрема, автоматски прекинувачи на обратна слика, која им помогне на вашиот возење, паркинг побезбедно, овозможува сте свесни, сообраќајот на сите на време.Со метален лист на фиксна, инсталација големина : 180(W)*75(H)*70(D)mm/7.1" Меморија : 0.0 Радио Бенд : FM Видео излез : Поддршка Мапи : Вграден-во офлајн мапи WIFI : Поддршка за USB : Двоен USB интерфејс за Аудио формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA, итн формат за Видео : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV итн Слика формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП итн Фабрика поставување клучни зборови : 8888 Производ се вклучени : 1 x Автомобил MP5 Player 1 x Моќ Кабел 1 x GPS Антена 1 x Камерата на Текст 1 x РКА Влез и Излез 2 x USB Кабел 2 x Метална Рамка 4 x Завртки 1 x упатството 1 x Rear View Camera 1 x Табличка.Поддржува ефикасна дисипација на топлина и се овозможи непречено функционирање дури и ако вашиот автомобил температурата достигнува и до 70℃.Карактеристики : -HD 10.5 D Калено Стакло Огледало авто радио mp5 играч -Вграден GPS Навигација : Корисници можат да се купат директно од play store за офлајн навигација.75 GB (RAM)+16 GB (ROM) Екран резолуција : 1024*600 Огледало линк : Android/IPHONE Радио Бенд : FM излезна Моќ : 4*45 W Работа температура : -40℃-80℃ воланот контролна функција : Поддржуваат Bluetooth верзија : 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент