.

.

BERYUAN Жените Кралската Sapphire Кристално Сино Бисер Earring Коса Лозата Поставите Сребрена Свадба Коса Додаток на Коса и Чешел Парче Подарок за Нејзината Партија Headpiece за ?

BERYUAN Жените Кралската Sapphire Кристално Сино Бисер Earring Коса Лозата Поставите Сребрена Свадба Коса Додаток

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

♥Жените рачно изработени објект.Може да биде совршен мајки ден подароци. ♥Боја : Сина и Сребрена.Големина : Чешел : L : 18cm(7.09"),W : 7cm(2.76").Earring : 2×1.5 cm(0.79×0.59"). ♥Мода накит на косата додаток Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.❴ ♥ ПРИЛИЧНО ПОДАРОК ♥ ❵ Овие убава коса додатоци за жени и девојчиња се совршени како подарок за божиќ, нова година, роденден, денот на вљубените, ангажирање, ветување, свадба, годишнина, ден на мајката, одговара на дом и партијата.,итн. ♥Рачно изработени модни додатоци, добредојдени да се прилагодите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ако сакате други бои,исто така, се чувствуваат слободни да ме контактирате,ќе добиете она u сакате брзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент