.

.

Дамка Производи iPhone Xs Max Случај, CandyShell Зафат, Сино Сино/Диња Розова

Дамка Производи iPhone Xs Max Случај, CandyShell Зафат, Сино Сино/Диња Розова

DEN 324.00

Пристапност
Во достапна форма

Dual-тенок слој заштита, поликарбонат од надвор, мека гума за внатре — апсорбира и ги растера шок на влијание и да ја задржите случај од кој се протега надвор.Candy Shell Зафат случаи се исполнат строги МИЛИ-SPEC 810 G капка-тест стандарди.Воскресна гума гребени обезбедува посигурна чекање кога texting, игри, selfie-ing — и повеќе.Rubberized опфаќа штит на јачината на звукот и моќ копчиња, додека одржување на нив целосно достапни.Штити пристаништа, без да се загрозат звук или слика за квалитет.Дизајниран да овозможи Чи безжично полнење.Дамка е Candy Shell Зафат тенок двојно-layer случај на виделина, гума рабовите за да не се лизга на зафат и ги исполнува МИЛИ-SPEC стандарди за капка заштита.Ова тешко телефон случај има не-се лизга на зафат и патентирана, две-слој дизајн за да се апсорбира и ги растера шок на влијание.На покрена рамки помага да го заштитите вашиот екран од гребење и кршејќи ако вашиот телефон паѓа со лицето надолу.Тестирани за да се исполнат МИЛИ-SPEC капка стандарди, овој случај овозможува за безжично полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент