.

.

Бебе Момче Шапка и Mitten Поставите Јазол Бебе Beanie за Момчиња Новороденче Шапка Зимски Бебе Капи

Бебе Момче Шапка и Mitten Поставите Јазол Бебе Beanie за Момчиња Новороденче Шапка Зимски Бебе Капи

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук.Машина За Миење. ⇒ Материјал : Унисекс новороденче капа и ракавици, направен од висок квалитет на Памук и Полиестер, да ги задржи на preemie бебе мека и пријатна. ⇒ Дизајн : Бебе капи 0-6 месеци, посебно слатки дизајн и неколку основни бои, одговара на сите новороденче девојки и момчиња облека.На прилагодливи јазол бебе момче капи може удобно да се носат за preemie или новороденче дека може да се опуштиме или олабави како што е потребно. ⇒ Карактеристики : Бебе момче капи, органски памук капа и mitten сет, мека, топла и дише.Секој малку треба да имаат бебе хаубата, тоа мора да одлична бебе додатоци за вашиот симпатична бебе. ⇒ Бебе Подарок : Бебе beanie, значаен и прекрасен подарок во бебе туш ден или бебето родендени, Божиќ и други посебни денови.Овие бебе beanies се најдобри бебе подароци за новороденче или preemie, исто така, да се сподели со вашето семејство и пријатели кои имаат симпатична бебе премногу. ⇒ Најдобрите Додатоци : Лесно соодветни за секојдневно носење.На унисекс капи се погодни за секојдневниот живот и на отворено.Но, само благо се мијат со рака, не се погодни за машина за миење или силна чистење. 14 инчен/36 сантиметар (одговара на главата обемот 14.5-17 инчи/38-44 сантиметар).Ракавици устата широк : 5cm, Ракавици устата висина : 3cm, Вкупната Висина : 11cm, Широк : 7.5 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент