.

.

ZCxiyu Сапун Фармацевт 800ml Ѕид-Монтирани Сапун Фармацевт Коса Шампон Туш Гел Фармацевт Пумпа Кујна Бања Хотел Прирачник Лосион Шише Сапун Пумпа (Големина : 800ml)

ZCxiyu Сапун Фармацевт 800ml Ѕид-Монтирани Сапун Фармацевт Коса Шампон Туш Гел Фармацевт Пумпа Кујна Бања Хотел

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма

▲Употреба и го надополнува - брзо отворен со соодветна сума на сапун веднаш по кликнување, лесно да се надополнува и се чисти. ◆Овој висок капацитет 800m L фармацевт е идеален за високо сообраќајни гранки, како што се заеднички за јадење области, лобисти, и јавноста прием локации.Материјал : Пластика. ◆прирачник сапун фармацевт во класичен сапун шише со големи притиснете копчето за да се притисне лосион лесно. ◆Големи очите прозорец,светларникот и јасно рефил шишиња направете го тоа лесно да се провери пополни статус, Па може да се процени во поглед ако тоа е време да се рефил. ◆Шампон, туш гел, лосион за тело, клима уред,Совршено решение за туш апликација,Олеснување на Пристапот копчето ,1-2 milliliters по време е загарантирана да не се потроши,мора да се биде задоволен. ▲Обновливи и разноврсна - Обновливи и refillable, зелена и економски, може да се користи за течен сапун, сад сапун, лосион, миење на устата, етерично масло, масажа на нафта, итн.На сапун фармацевт е исклучително дизајнирани.ќе ви се допадне! ! !Ѕидот монтирани сапун/шампон туш фармацевт Идеален за употреба во тушеви, бањи и кујни во домашни и комерцијални settings.Отстрани нередот на различни шишиња од вашиот туш, и чувајте се што ви треба во лесно да се достигне.На ергономски притисни копче го прави лесно да се издаваат.Единствен механизам за заклучување обезбедува капак и база во еден да одам.Карактеристики Ѕид Монтирани Lockable капак &база - спречува несакани дополнувања на сапун резервоарот Ергономски притисни копче за лесно издавање Јасно резервоарот па можете да видите колку течност е лево Доаѓа со сите fixings и упатството.Димензии Капацитет : 800 ml/27.04 oz Pay внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.

Главните карактеристики

Избор на клиент