.

.

Умре Фрлија Цинк Прилагодлива Рачка со Црн Push Копчето, S/S Навој Студ, 1-11/64 Должина, 1-3/16 Висина, 10-32 TPI Конец, 31/32 Thread Length (Пакување од 1)

Умре Фрлија Цинк Прилагодлива Рачка со Црн Push Копчето, S/S Навој Студ, 1-11/64 Должина, 1-3/16 Висина, 10-32

DEN 153.36

Пристапност
Во достапна форма

Инч.Навој студ тип.Цинк умре-фрлија прилагодливи држела со нерѓосувачки челични компоненти.Се справи со : Цинк умре-наѓ.Навој insert (внеси) и пролет : нерѓосувачки челик, Европскиот Стандард Број 1.4305. Цинк умре-фрлија прилагодливи држела со нерѓосувачки челични компоненти.GN 303 прилагодливи рака држела со push копчето имаат докажано дека се идеален, каде делови мора да биде стегната во затворен простор или во одредена лост позиција.Вметнатите е поврзан со лост преку serrations, која може лесно да се disengaged.Повлекување на рачката нагоре, disengages на serrations, дозволувајќи таа да биде swivelled да идеален стегање позиција.Кога ослободување на рачката, на serrations автоматски повторно да се вклучат.Ослободување копчето дизајн елемент и овозможува лесен пушти.Сепак, овој дизајн е ограничена на апликации кои не бараат лост да се расклопуваат.Завртки за притисни копче на : Нерѓосувачки челик, Европскиот стандард 1.4305. Црна мазна најлон пластични притисни на копчето.Портокал, мазна завршница лост.

Главните карактеристики

Избор на клиент