.

.

ifundom 1 Сет на Преносни Кампување Светилка Гроздобер Кампување Светлина Батерија Рачни LED Фенер

ifundom 1 Сет на Преносни Кампување Светилка Гроздобер Кампување Светлина Батерија Рачни LED Фенер

DEN 1132.56

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна изработка и материјали обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.Доволно светлината лесно ќе светлината типична големина на спална соба без проблем.Удобен и практичен.USB полнење, се попогодни за полнење, ви обезбеди подобро користење на искуство.Тоа исто така може да се користи како практичен подарок за пријатели кои сакаат кампување.Тие ќе го тоа.Пренослив дизајн, направи да се носат лесно и цврсто, за надворешна патувања или вонредни настани.Description This објект е голема кампување светилки за надворешна употреба.изработени од материјали.Издржлив и лесен.Може да се користи за долго време.И неговата функција е навистина одличен и практичен, навистина добро осветлување алатка и вид на светлина додаток.Тоа може да ви донесе светлина во темнината надвор.Карактеристики-Боја : Бронзени-Материјал : Алуминиум легура и ABS-Големина : 18.30 X14.00 X14.00cm/ 7.19 X5.50 X5.50inch-Исклучителна изработка и материјали обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.-Доволно светлината лесно ќе светлината типична големина на спална соба без проблем.Удобен и практичен.-USB полнење, се попогодни за полнење, ви обезбеди подобро користење на искуство. -Тоа исто така може да се користи како практичен подарок за пријатели кои сакаат кампување.Тие ќе го тоа.-Пренослив дизајн, направи да се носат лесно и цврсто, за надворешна патувања или вонредни настани.Спецификација-Напон : 5 V.-Струја : 1А.-Моќност : 5 W.-Батерија : Вграден-во литиум батерија. -Полнење : Тип-c полнење. -Нагласи излез : Волфрам светилка : 100-10 LM; Издржливост 6-60h SMD : 120-25 LM Издржливост 8-45h Заедно светла : 220-35 LM издржливост 3-30h-Светло режим : 3 режими.-Водоотпорен одделение : отпорен на Вода.Пакет Including1 x Lamp1 x Тип-c Cable1 x Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент