.

.

KoKoBin Вакуум Изолирани Гимнастик Патување Кригла,од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Термос, Ново Тројно Ѕид Изолирани, Топли и Ладни, за неколку Часа (51 МЛ/1.5 L) (Црвена, 51OZ)

KoKoBin Вакуум Изолирани Гимнастик Патување Кригла,од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Термос, Ново Тројно Ѕид Изолирани,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Изолација Сопственост : High-tech вакуум двапати ѕид од нерѓосувачки челик; на собна температура од 676℉, пополнете шише со топла вода на 3211℉ .По 24 часа, температурата на водата е 1927℉.Пополнете шише со мраз вода во 101℉.По 24 часа, на температура е 406℉.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : На 'рѓа-доказ 304 од не' рѓосувачки челик внатре и надвор изградба на овој изолирани термос значи дека може да работи само толку тешко како што го прават без да се влијае на неговите перформанси.Ова е идеална шише да се фрли во вашиот камион, работа перниче за патување со него.МУЛТИ-ЦЕЛ КАПАК : На KOKOBIN термос е дизајниран со течење отпорни на капакот, па може да се стави во вашиот ранец без да се грижиш за било spills.Широк устата на термос помага со лесно се вливаат во капакот дека двојки како чаша.ПОПОЛНИ ТОА ЗА ДЕНОТ : Нашата вакум шише доаѓа во 51oz така можете да го пополнете ја со вода откако ќе и биде дадена за сепак долго ќе треба тоа.На расклопна се справи го прави лесен за транспорт, со вас.Повеќе Вежбање ние го користиме и тоа го сакаат.Не заборавајте, ние нудиме без прашања праша 100% пари гаранција за враќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент