.

.

PC Ладење Радијатор, Asixx 240MM Алуминиум Компјутер Радијатор Вода за Ладење Кулер 18 Цевки разменувач на Топлина ПРОЦЕСОРОТ Топлина Мијалник

PC Ладење Радијатор, Asixx 240MM Алуминиум Компјутер Радијатор Вода за Ладење Кулер 18 Цевки разменувач на Топлина

DEN 606.96

Пристапност
Во достапна форма

Ефикасно за топлина намалување, ја одржуваат соодветната температура за да се задржи вашиот компјутер работи добро.U-тип зрачење шари дизајн може ефикасно да се подобри ефикасноста на пренесување на топлина.Вграден-во вода сепаратор да се задржи на вода се меша и се чува вода подалеку од опрема за да се обезбеди безбедност.Страна на одборот се обработени со прав прскање техника, мазна и удобен за раце чувство.Погоден за компјутерски систем за ладење на ПРОЦЕСОРОТ, исто така и за други професионални електронски или чипсет ладење, се работи за 8-10 мм дијаметар на цевка.Карактеристики : Ефикасно за топлина намалување, ја одржуваат соодветната температура за да се задржи вашиот компјутер работи добро.U-тип зрачење шари дизајн може ефикасно да се подобри ефикасноста на пренесување на топлина.Вграден-во вода сепаратор да се задржи на вода се меша и се чува вода подалеку од опрема за да се обезбеди безбедност.Страна на одборот се обработени со прав прскање техника, мазна и удобен за раце чувство.Погоден за компјутерски систем за ладење на ПРОЦЕСОРОТ, исто така и за други професионални електронски или чипсет ладење, се работи за 8-10 мм дијаметар на цевка.Лесно да се инсталира.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Алуминиум Применливи Цевка : 8 - 10мм Цевковод Количина : 18 Големина : Прибл. 27.5 * 11.8 * 3.2 cm Пакет Листа : 1 * Компјутерски Ладење Топлина Мијалник 1 * Краток + Долго Завртки за Полнење Забелешка : завртка дупка е директно под вода цевка, па не пресврт долго шрафовите на било која позиција на топлина мијалник' површината, во спротивно нема да излегуваат во јавноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент