.

.

Чиста Оди Пет Тешки Doody Куче Отпад Кеси, 21-Pack, Leakproof Измет Кеси - Сребро со Црна Печатење

Чиста Оди Пет Тешки Doody Куче Отпад Кеси, 21-Pack, Leakproof Измет Кеси - Сребро со Црна Печатење

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Leakproof сребро пластични кеси се печатат во црно со "Тешки-Должност Doody".Одлично за поголеми кучиња.Спакуван во 21-пакети.Чиста Оди Пет Тешки-Должност Doody Отпад Кеси се поголеми и подебели од стандардните отпад кеси.Прави расчистување лесно - добар за соседството и добро за вашето куче.

Главните карактеристики

Избор на клиент