.

.

Четка за заби Замена Глави за Philips Sonicare Четка за заби: Замена Глави Компатибилен со Sonicare DiamondClean ProtectiveClean Електрична Четка за заби HX6064, 6-Пакет

Четка за заби Замена Глави за Philips Sonicare Четка за заби: Замена Глави Компатибилен со Sonicare DiamondClean

DEN 286.80

Пристапност
Во достапна форма

Го реши Вашиот Проблем : Дали имате прашања на влакната паѓа надвор, бучно, не се вклопуваат или скршен лесно?Jiuzhoudeal замена четка за заби глави за philips sonicare се тука за да го реши вашиот проблем, четки глави се направи со квалитетот на влакната, се обезбеди висок здравствен и стандард.Висока Компатибилност - Овие Jiuzhoudeal замена четка глави компатибилни со Philips Sonicare Diamond Clean, Плакета за Контрола, Protective Clean, Нивно Здравје, Flex Care, Easy Clean, Healthy White, Daily Clean snap-на електрична четка за заби се справува.Ефикасно Чистење - Jiuzhoudeal замена глави за sonicare електрична четка за заби се направени со крајот заоблени Влакната за понуда за подобро чистење на тешко да се постигне места се отстрани до 7x повеќе плакети од прирачникот четка глави.Индикатор Влакната - Секој Jiuzhoudeal четка за заби главата за филипс sonicare електрична четка за заби Индикатор влакната исчезнат во боја на индикатор тоа е време за замена, обезбедување на вашиот најефикасен чисти.Што Ќе Ти Се - ќе добиете 4 парчиња Jiuzhoudeal замена четка за заби глави за филипс sonic грижа со 10 кристал капи за хигиенски складирање и патување, удобно четкање искуство.HX9312 HX9322 HX9331 HX9332 HX9340 HX9342 HX9350 HX9352 HX9359 HX9361 HX9362 HX9372 HX9381 HX9382 HX9392 HX9393 HX9903 HX9924 HX9954. HX6211 HX6213 HX6220 HX6231 HX6234 HX6235 HX6263 HX6275. HX6610 HX6616 HX6620 HX6631 HX6632. HX6314 HX6710 HX6720 HX6721 HX6722 HX6730 HX6732 HX6733 HX6750 HX6780 HX6781 HX6782 HX8911 HX8918 HX8962 HX8982. HX6902 HX6910 HX6920 HX6930 HX6932 HX6950 HX6960 HX6970 HX6992 HX9112 HX9120 HX9140 HX9150 HX9160 HX9172 HX9192. HX6810 HX6817 HX6871 HX6876 HX6877. HX3211 HX3217 HX3404 HX3411 HX3702 HX3724. HX6510 HX6511 HX6512 HX6520 HX6530 HX6552 HX6581. HX6510 HX6511 HX6512 HX6520 HX6530 HX6552 HX6581 HX6582. HX3100 HX3110 HX3120 HX3130 HX3300 HX3631 HX3650. HX6311 HX6312 HX6320 HX6321 HX6322 HX6330 HX6340 и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент