.

.

Контролер за Xbox Еден,Жичен Контролер за Xbox со Џек за Слушалки за Xbox Серија S Xbox Серија X Xbox Еден/S/X и КОМПЈУТЕР со Windows 7. 10

Контролер за Xbox Еден,Жичен Контролер за Xbox со Џек за Слушалки за Xbox Серија S Xbox Серија X Xbox Еден/S/X

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Замена за xbox 1 контролор, но поевтини,совршено компатибилни со Xbox Серија S, Xbox Серија X, xbox еден, xbox one x, xbox one s, xbox една елита, PC и windows 7/10. 【Неверојатни Игри Искуство】 : Повеќе чувствителни џојстик и подобрено насочување копчињата се обезбедат подобри точноста и да ви помогне лесно да се победи на играта. 【ENHANCED ИГРА КОНТРОЛЕР Копчиња】Подобрен контролер за Xbox Еден дизајниран со нови лево и десно предизвика копчиња и повеќе чувствителни joysticks и копчиња - Реагираат брзо на играчот команди без одлагање. 【Удобно Жичен Контролер ДИЗАЈН】 Нов цел да се вклопи во вашите раце повеќе удобно да се одржи за долго време и 7,2 ft corded овозможува поголема контролира опсег за да се овозможува максимална удобност и бескрајна игра. 【3.5 mm Аудио Џек】Жичен Контролер за Xbox 1 карактеристики двојна тркалаат мотори и Слушалки за dial игра Стерео аудио или разговор го исклучите преку 3.5 mm стерео слушалки џек,ви Донесе доследна и максимална удобност игри искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент