.

.

Kanngest Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише со Симпатична Зајакот Мека Руно Покриваат Големи за Болка, Топла и Ладна Терапија

Kanngest Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише со Симпатична Зајакот Мека Руно Покриваат Големи за Болка,

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : Една Гума Топла Вода во Шише со појавување на Симпатична Зајакот Капак (Прибл.Големина : 24cm*16.5 cm).Топла Вода во Шише е направен термопластични која го задржува топлина за екстра долго време.Ребрести надворешната површина помага во одржување на течни температура.Може да се користи само како лек за мускулите, болки и спортски повреди.Ова шише, исто така може да се користи за ладно цели и овозможува лесно пополнување на ладна вода и кршен мраз.Со руно маска, оваа топла вода во шише може да се задржи водата топла за подолг период на време.На мека и cuddly опфаќа машина се перат.Нашата топла вода во шише не е само добар помошник за себе, но исто така совршен подарок избор за деца, девојки, родители и колеги на Божиќ или било прилики.Опис : Ние сме сега лансирањето на овој производ, вода-исполнет топла вода во шише со животински облик на руно маска што помага да се задржи вашите раце топли, го прави да се чувствувате топло во студена зима, и има симпатична цртан филм дизајни кои ќе го задржи сте во добро расположение и нека Продолжат да работат напорно во зима или уживате во животот.Спецификација : Име : Цртан филм топла вода bottle Material : PP + fleece Color : Светло grey Size : 24cm*16.5 cm Design : Rabbit Features : -Мали и преносливо, моден тренд, безбедно и течење-доказ, користете мир на умот, може да ви помогне преку "топло" зима.-Направени од премиум мека Термопластични материјали, не-токсични, без мирис и рециклираат.Бидете сигурни максимална безбедност и пренос на топлина добро.Со тестирани, без да се ризикува на пожар и експлозија.-Овие класичен топла вода во шишиња се вашиот совршен топло придружник.Тие се исто така големи за да помогнат да се олесни период pains.By ставање на топла вода во шише на долниот дел на стомакот област за да обезбеди ослободување од грчеви.Одличен подарок избор за girls Light сива Пакетот Вклучува : 1 Пакет Цртан филм Топла Вода во Шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент