.

.

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A51 4G Паричникот Случај Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа прекривачот Држачот на Мобилен Телефон Случаи за Glaxay На 51 Gaxaly M40S 51A A515F S51 Жен

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A51 4G Паричникот Случај Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа прекривачот

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A51 (4 G) / M40 S, НЕ е компатибилна со други уреди. 【Пакетот вклучува】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло screen protector + 1 парче силикони монтажни врвката за на рака. 【Држачот на】 : 6 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за вас. [Телефонот Случај Само Компатибилни Со] : Samsung Galaxy A51 (4 G) / M40 S.Ако не сте задоволни со производи добиени и да се избегне вашите загуби, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се справи со вас за специфични проблеми веднаш се (ре-испратете производ / директна наплата / врати и враќање).

Главните карактеристики

Избор на клиент