.

.

Мобилен Телефон Armband: Спорт и Фитнес Врвка на Држачот за Случај за Мобилни Вежба Тренингот за Apple iPhone 6 6S Плус SE iPod Touch/Сите Андроид Samsung Галакси S5 S6 S7 Работ Забелешка 5

Мобилен Телефон Armband: Спорт и Фитнес Врвка на Држачот за Случај за Мобилни Вежба Тренингот за Apple iPhone

DEN 561.60

Пристапност
Во достапна форма

Спортски и вежбање armband е компатибилен со Samsung S6 / S6 Работ, i Phone 6/6 S, 7/7 S (4.7, 5.5), HTC One, Полн екран на допир за контрола, лесен пристап до уво телефони и слот за вашиот копчињата, Тоа е издржлив но сепак мека на допир, ширината на armband е прилагодлив од 9 до 15 инчи.Спорт и вежбање armband е наменета за i Phone 6/6s (4.7" & 5.5).Оваа вежба armband исто така, може да се користи за 4 други паметни телефони : 5s/SE, Галакси S7 и Галакси S6 Раб. -Максималната големина на овој спортски и вежбање armband може да се вклопат е 5.5" screen smartphone како iphone 6 S/7 S.На прилагодливи лепенка која е 15 инчи во должина во прилог на 2 пластични токи им овозможува на корисниците променлива опции во ширина на арм.Лесни neoprene материјал ќе не водат надвор од форма, тоа е пот отпорни и лесно да се чисти со сапун и вода, а потоа се исуши. - Носете го вашиот armband во секоја состојба и да остане увери вашиот i Phone нема да биде потопено.Овој спорт и вежбање armband има неколку функционалности како - слотови за вашите картички, Ид, возачка дозвола и пари, копче држач за вашиот копчињата, вграден отвор за вашиот приклучок за слушалки приклучоци и екран осетлив на допир функционалност.

Главните карактеристики

Избор на клиент