.

.

ALAZA 20oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише, BPA-Free, Парчиња Црвена Лубеница Спортски Шише за Вода за Внатрешна или Надворешна употреба

ALAZA 20oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише, BPA-Free, Парчиња Црвена Лубеница Спортски Шише за Вода

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Храна-Одделение Материјал : Изработени од не-токсични BPA-free & двоен ѕид 18/8 храна-одделение од нерѓосувачки челик.држи пијалаци(супа, кафе, чај) студената 24 часа / топла 8 часа.Тема : карактеристики на силиконски слама која ви овозможува да уживате во истури-доказ пие.Широк-устата отворање : широк врвот го прави лесно да се пополни со коцки мраз и лесен за чистење. 100% Течење-Доказ : Оваа 100% Течење-Доказ шише да се фрли во вашиот камион, работа торба, салата или патна торба со тоа.Совршен за било внатрешна или надворешна настан или спортски активности.Функција : лесна структура, пренослив дизајн, лесно грчевито држејќи се за, лесен за носење, погоден за автомобили, велосипеди и други купот на носителите итн.Оваа Вода во Шишиња е совршен подарок за вашите најблиски, пријатели.Да ги потсетам да пијат вода секојдневна и одржување здравје.Задоволство Guarantee We обезбедува на клиентите со 60 дена гаранција, во случај да не сте задоволни со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде замена или целосно враќање на средствата.Multifunction18/8 од не 'рѓосувачки челик никогаш нема да ја напушти некој метален вкус или' рѓа.Овој спортски Шише за Вода доаѓа со слама и Течење-Доказ.Идеален за секојдневна употреба, како да се вози, кампување, на плажа.Gift The најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фестивал одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент