.

.

Yheakne Булчински Бисер Кристал Коса Клип Barrette Сјајна Кристал Коса Barrette Headwear Свадба Headpieces Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Виолетова)

Yheakne Булчински Бисер Кристал Коса Клип Barrette Сјајна Кристал Коса Barrette Headwear Свадба Headpieces Коса

DEN 180.00

Пристапност
Во достапна форма

Кристал Бисер Коса Клип Barrette направен од висок квалитет на алуминиум и стакло,лесно да се носат и натпревар облека.Пенливи Кристал Коса Клипови менгеме шноли како слики прикажани.Трае долго време без да ја оцрни.Бисер Свадба Коса Клипови Headpieces околу 2.75*0.85 инчен,одговараат за тинејџерски девојки и жени.Свадба Коса Клип Barrette одговараат за секојдневно носење или партија, свадба, матурска ноќен клуб или било какви посебни прилики.Бисер Свадба Headpieces.Ако има било какви проблеми по приемот на производот, ве молиме да не контактирате на време и да се ВРАТИ & CHANGE label.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со одлична шопинг искуство. -Свадба Коса Клип Шноли Свадба Коса Додатоци пратилки подароци -Супериорен квалитет,тестирани и пред превозот.Еластична-Боја и Големина на : Прикажува како слики.Рачно изработени објект,одлична изработка.Изберете како симпатична подарок за себе или за вашите посебни еден.Ако имате било какви прашања како што се опис на производот, политика на враќање и превозот инструкции, е-мејл мене за детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент