.

.

Kowauri Галакси S20 FE 5G Случај,Кожен Паричник Случај Класичен Дизајн со Картичка и Магнетни Затворање Флип Пати Случај за Samsung Галакси S20 Фан Издание 5G (Сина)

Kowauri Галакси S20 FE 5G Случај,Кожен Паричник Случај Класичен Дизајн со Картичка и Магнетни Затворање Флип

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

★ Кожа флип паричникот случај за Samsung Галакси S20 FE/Samsung Галакси S20 Фан Издание 5 G (2020), [Не е Компатибилна со други уреди]. ★ Исклучителна craftmanship направени од премиум СТП кожа нуди мека природата се чувствуваат; елегантна кожа текстура претставува класичен и луксузен изглед. ★ Магнетни предвремени затворање на понудата обезбедува вашата кредитна картичка и пари.Држи паричникот добро заштитени. ★ 2 картичка слотови за вашите картички Карти, исто така, има готовина џеб; Вграден во потпирачот со повеќе хоризонтална позиции, идеален за забава или streaming. ★ Издржливи, шок отпор на аглите и рабовите; Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња).Премиум СТП Кожа со исклучителна изработка, Samsung Галакси S20 FE/Samsung Галакси S20 Фан Издание 5 G флип Кожа Случај претставува безвременски луксузни класичен изглед и нуди голема мека природна кожа се чувствуваат.Врвна материјал, современ дизајн и врвен изработка се обезбеди трајност и мулти-функционалноста на случајот.Тоа не само што нуди сите околу заштита за вашиот телефон, но, исто така, има картичка слотови, пари џеб, изградена-во мирување и магнетни затворање за удобен и сигурен за користење.Картичка Слотови можете да го користите сите функции лесно, без отстранување на случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент