.

.

Површина Про Конектор, кој е Компатибилен со Површина Лаптоп 1, 2, 3 Површината Оди, Површината Книга, Адаптер за Напојување, Компатибилен за Microsoft Surface Pro 3 & 4 & 5 и 6 & 7 со

Површина Про Конектор, кој е Компатибилен со Површина Лаптоп 1, 2, 3 Површината Оди, Површината Книга, Адаптер

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ Влез : 100-240 V 50/60 Hz (универзална); Излезна Моќ : 15 V-4А-65 W; USB порт 5 V-1 A.Компатибилен со Microsoft 15 V-2.58 НА 44 W и 12 V-2.58 НА 36 W И 15 V 1.6 НА 24 W.Компатибилни Модели; Површина полначот наменета за Microsoft Surface Книга, Површината Оди, Површина Про X, Surface Pro 7, Површина Про 6, Површина Про 5, Surface Pro 4 Површина Про 3 и Површината Лаптоп 3 Лаптоп 2 Лаптоп 1, Microsoft Модел 1706 1800 1625 Адаптер за Полнач.Со HOMEPUFF полнач, сето Тоа е за квалитет.Највисоко вршење 65 W 15 V 4А-Површина Про замена на полначот на пазарот!Топ бенефиции : - изградена на бренд стандарди за квалитет! - - без дефекти, без оган хазард - темелно тестиран за извршување & издржливост ова е вашето драгоцено лаптоп и да зборуваме за тоа!Не се решат за нешто помалку од најдобро да го чува безбедно.Не постои ризик од прегревање, краток спој, или преполнувањето!.Секој полнач поминува низ ригорозни тестирање.Не ризик дува од вашиот батеријата, или поставување на вашето биро на оган, или дури и само се разочарани со евтин производ - Оди за најдобрите!Одржите вашиот компјутер безбедно и целосно наполнета со .Површина про полначот произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции заштита против текот на струја,во текот на напон,над оптоварување,кратки-коло заштита и авто обнова,потврдија со УЛ/CE/FCC/Ro HS стандардот.Вашето задоволство е најважно за нас!Ако не сте 100% задоволни со овој производ, не двоумете се да ги споделите со нас и ние ќе ви даде целосна наплата.Без прашања праша.Нашите пари назад ви дава доволно време да го пробате вашиот полнач.Ако не сте целосно задоволни, ние ќе ви даде не-кавга наплата!Скролувајте до Сега и кликнете на "ДОДАДИ во Кошничка" Да се донесе вашиот компјутер врати во живот со Висок квалитет полнач!обезбеди Една година гаранција и живот на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент