.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Huawei Чест 9 Премија 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Huawei Чест 9 Премија 10 Инчен со Далечински управувач за

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ - Контрола за лесно Bluetooth Снимање со IOS или Android, плус За вклучување/Исклучување и кршење способности●БЕЗ АДАПТЕР - Бара вашиот уреди оригинални адаптер за напојување, Не се Вклучени!✅ДОДАТОЦИ : ●brightness контролер е во кабелска и безжична далечинскиот управувач за контролирање на вашиот мобилен телефон за да слика, старт/стоп снимање на видео.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.Повеќе стабилно и корисни од другите.

Главните карактеристики

Избор на клиент