.

.

Ротирачка Капа Екранот Багажник, Мулти-Ниво Самостојна Шапка Рек Дрво со Тркала, Кат Метална Купола Шапка Носителот, Мало Шапка Екранот се Залагаме за Перика, Безбо

Ротирачка Капа Екранот Багажник, Мулти-Ниво Самостојна Шапка Рек Дрво со Тркала, Кат Метална Купола Шапка Носителот,

DEN 300.00

Пристапност
Во достапна форма

Име : Подот Ротирачка Капа Екранот Stand Colour : Црна, White Size : 158×56cm/62. Круг шапка кука - нема деформација на капи.▲▼Имајте на ум. Мулти-слој дизајн - голем капацитет и уредно чување. ▶【Мало Шапка Решетката за Продавници】:Мало шапка рек екранот е уникатен дрво структура има голем капацитет и, исто така привлекува купувачите, обезбедување на нив со пребарување погодност, со domed куки да им помогне на капи го задржи својот облик, што го прави одличен избор за шапка продавници.

Главните карактеристики

Избор на клиент