.

.

Шампањ Злато 14 & 41st Број Роденденски Свеќи за Торта Topper, Број 14 41 Сјајот Премиум Свеќа Партија Јубилеј Декорација за Деца Жените или Мажите

Шампањ Злато 14 & 41st Број Роденденски Свеќи за Торта Topper, Број 14 41 Сјајот Премиум Свеќа Партија Јубилеј

DEN 2085.60

Пристапност
Во достапна форма

Димензии - Ширина : 1.4 во/ 3.5 cm.Број Висина : 2.1 во/ 5.3 cm.Вкупна висина : 4.13 во/ 10.5 см.Совршена големина како торта декорација за Роденден или Годишнина.Материјал - Нашиот роденден свеќи се направени од високо квалитетен восок, без чад, еко-пријателски, не-токсични и безопасно.Повод - Овие Нумерирани Свеќи не се погодни само за роденден торти, чаша торта или друга декорација десерти, но исто така се идеални за секоја прослава, како што се родендени, свадби, годишнина, тема партија и други специјални прилики.Пакет - Секој дигитален свеќа е спакувани во посебен двојно-заштитени кутија за да се минимизира штетата предизвикана од страна на транспорт.Service - Ако свеќа е оштетен или не ви се допаѓа нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги понудиме нов замена или полн со пари назад.Мора да се има за роденден торти, создавајќи романтични и пријатна атмосфера и доведување ви еден многу значаен среќен пат.Погоден за секоја прослава, како што се родендени, бебето тушеви, свадби, годишнини, тема партија и други специјални прилики.Карактеристики : Материјал : високо квалитетен восок и plastic Color : Шампањ gold Burning Време : околу 3 minutes Candle должина : околу. 2.1 во/ 5.3 cm Candle ширина : прибл. 1.4 во/ 3.5 cm Package Големина : 5.2 x 4.1 x 0.6 во/ 13.2 cm x 10.5 см x 1.5 cm Package Тежина : 45g/ 1.6 oz Package вклучува : 2 x Број роденден candles Warm Забелешка : 1. Ве молиме имајте на роденден свеќи далеку од огнот извор кога не е во употреба, и да се молам, не им дозволувајте на децата на допир за време на согорувањето.2. Децата треба да се светлина свеќи под возрасни надзор.3. Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент