.

.

Лепило Кабел Клипови Бела (Големи, 45 КОМПЈУТЕРИ), Надградени Жица Клипови за Електрични Жици, Кабелот Клипови Лепило Жица Држачи за Кабел за Управување со работна М?

Лепило Кабел Клипови Бела (Големи, 45 КОМПЈУТЕРИ), Надградени Жица Клипови за Електрични Жици, Кабелот Клипови

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

Ќе имаат оние етернет кабел клипови целата куќа, од држи некои од жици за канцеларија биро, да се светилка на ноќни табела.Тие може лесно да се одржи дебела и тенка кабел во исто време.32 во : HDMI, електрични жици, продолжување мозок, ethernet кабел, МАЧКА-6, мрежа, лаптоп моќ кабелска, ТВ-coax.Ве молиме да користите автомобил жица клипови 24 часа подоцна за да се овозможи лепак лепило подобро.Кога remove жица носители од насликани на ѕид, тоа е подобро да се користи фен за коса да се загрее поддршка лента неколку секунди за да се избегне влече надвор боја.Чистење на површинска монтажа со алкохол влошки, овозможи тоа да се исуши.45 во Нашата жица носители клипови прикладни за жица со дијаметар во 0.Повеќето луѓе се носат се повеќе и повеќе електронски уреди во домот и канцеларијата, и со нив се повеќе и повеќе кабли, нашите лепило жица клипови се дефинитивно време и простор saver за да ви помогне да се задржи вашиот простор организирани.【Она што Ќе Добиете за】Нашите лепило кабел клипови пакет доаѓа со 45 еез бела кабел клипови, кои се добро организирани во една симпатична кутија.Ве молиме користете го по 24 часа за максимална лепливоста.Тие може лесно да се одржи на власт кабел и USB кабел во исто време. 【Предвид пред да Користите】 Бидете сигурни дека за да се исчисти монтажа површината со алкохол влошки пред да го користите кабелот за управување со клипови, држи ги на и притиснете цврсто за 30 секунди, и да ги користите по 24 часа за максимална лепливоста.Работи совршено на ѕид, стакло, дрво, метал површината.32 инчен : HDMI, електрични жици, продолжување мозок, ethernet кабел, МАЧКА-6, мрежа, лаптоп моќ кабелска, ТВ-coax, говорникот жица, цртичка cam, led светло. 【Време и Простор Saver】Оние жица клипови за електрични жици се многу лесен за употреба, едноставно тргни исклучување на подлога од хартија и потоа се применува.Ви помогне да ги задржи џунглата кабли организирани и во место.Отстрани поддршка на хартија и притиснете цврсто за 30 секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент