.

.

Новите Предни Паркинг и да се Сврти Сигнал Светло Сет Јасно Пластика Компатибилен со 1981-1988 Chevrolet Монте Карло, СКОПЈЕ

Новите Предни Паркинг и да се Сврти Сигнал Светло Сет Јасно Пластика Компатибилен со 1981-1988 Chevrolet Монте

DEN 1156.80

Пристапност
Во достапна форма

Fitment : Компатибилен со 1981-1986 Монте Карло и 1983-1988 Монте Карло СВ возило. (Нема да се вклопи во 1986 - 1988 LS/Луксузен спорт).Состојба : завршна Површина : Насликани; Боја : Јасно Леќа+Chrome Домување; Состојба : Brand new;.Висок Квалитет : Направен од супериорен пластика за подобри перформанси и издржливост.Пакет се Вклучени : 2x Парк и да се Сврти Сигнал Светлина како слики прикажани.Лесен за Инсталација : Инструкции & Монтажа на хардвер НЕ се опфатени!!!Професионалната инсталација е секогаш препорачливо.Компатибилен со 1981-1986 Монте Карло и 1983-1988 Монте Карло СВ возило.Нема да се вклопи во 1986 - 1988 LS/Луксузен спорт.Боја : Јасно.Леќи на камерата : ABS пластика леќа.Висок квалитет на авто одделение пластика, што значи дека има подобра отпорност на абење, рефлексивноста, стареењето отпор, и естетика.Направени на супериорен пластика за подобри перформанси и издржливост. 2x Парк и да се Сврти Сигнал Светлина како слики прикажани. 2x Парк и да се Сврти Сигнал Светлина како слики прикажани.

Главните карактеристики

Избор на клиент