.

.

WUYIN Резервоарот за Вода Одговара за Xiaomi VIOMI V2 V2 ПРО V3 Робот Правосмукалка MIJIA Робот Правосмукалка STYJ02YM Додатоци (Боја : Црна)

WUYIN Резервоарот за Вода Одговара за Xiaomi VIOMI V2 V2 ПРО V3 Робот Правосмукалка MIJIA Робот Правосмукалка

DEN 1009.92

Пристапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Резервни делови се користат за Xiaomi Mijia STYJ02 YM за Xiaomi VIOMI V2 V2 ПРО V3 робот правосмукалка.Правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Прилогот е лесно да се ефикасно отстранување на нечистотија, прав и ѓубре од аглите и рабовите.Особено вашата коса и домашно милениче коса.Резервни делови се користат за Xiaomi Mijia STYJ02 YM за Xiaomi VIOMI V2 V2 ПРО V3 робот правосмукалка.Правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Прилогот е лесно да се ефикасно отстранување на нечистотија, прав и ѓубре од аглите и рабовите.Особено вашата коса и домашно милениче коса.На резервни делови се издржливи и лесно да го инсталирате, со што на вашата правосмукалка подолго.Материјал : plasticcolour : black Package Содржина : 1 x Вода tank Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент