.

.

kieragrace Foli Лист во Облик на техника на Колаж Фото Рамка - 4-Отворање, Бела

kieragrace Foli Лист во Облик на техника на Колаж Фото Рамка - 4-Отворање, Бела

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Лист инспириран мулти ниво, 4 отворање колаж рамка.Има 1-3.5х5", 1 - 4x6", 1-5x7", и 1 - 4x4" сликата.Вкупната големина : 13.25x13.75x1".Закачалки на грбот за ѕид екранот.Овој лист инспириран колаж рамка ќе додадете контакт на модерната ретро до вашиот дом.Висат во група за да се направи вашите ѕидови блум со насмевки, љубов и смеа.Со четири дупки за различни фото големини, оваа рамка е совршен за да се прикажат семејните одмори и специјални настани.Има 1-3.5х5", 1-4x6", 1-5x7", и 1-4x4" сликата.Мерки 13.25 од 13.75-инчен севкупната и има закачалки на грбот за ѕид екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент