.

.

Edgewater Делови 4387913 Фрижидер Компресор Реле и Преоптоварување Комплет, Компатибилен Со Џакузи, Kenmore, Roper, KitchenAid, Имот, Inglis, и Crosley

Edgewater Делови 4387913 Фрижидер Компресор Реле и Преоптоварување Комплет, Компатибилен Со Џакузи, Kenmore,

DEN 234.72

Пристапност
Во достапна форма

Го заменува : 2154759, 4357207, 4387766, 4387836, 4387913, 586521, AP3108669, ER4387913. Комплет содржи : (1) IC102 и (1) PTC-4. Поправки на следните симптоми : Не Ќе Започне, Фрижидер премногу топло, Замрзнувач оддел премногу топло.Овој производ е покриен под 1 Година Гаранција.Дел број : AM2505 Заменува : 2154759, 4357207, 4387766, 4387836, 4387913, 586521, AP3108669, ER4387913.

Главните карактеристики

Избор на клиент