.

.

Пријатен Огништето 42. Блескава Насмевка Царинење Универзална Пропустливи Слободни ложишта, Црно - PHZC42F

Пријатен Огништето 42. Блескава Насмевка Царинење Универзална Пропустливи Слободни ложишта, Црно - PHZC42F

DEN 1058.40

Пристапност
Во достапна форма

Достапен во големини 32", 36", 42" Нула Царинење дизајн за инсталација во тесни простори.Може да се надополни со mantel за сопствен изглед.Карактеристики на мат црна внатрешни работи за чиста завршница.Нерешено екран вклучени.Худ вклучени.Пријатен Огништето 42.Пропустливи-Слободен Ложишта Вметнете карактеристики широк отвор со рамна лицето што им овозможува на единицата да биде завршена со noncombustible материјали (мермер, гранит, камен, тули, плочки или чеша).Компатибилен со било која се Пропустливи-Бесплатен гас дневник поставите вклучувајќи ги сите Пријатен Огништето бренд Пропустливи-Бесплатен Гас Логови.

Главните карактеристики

Избор на клиент