.

.

ENO, 20 Пакети на ENO Пенливи Antacid Олеснување (со вкус на Портокал, Овошје Сол) за Варење, Надуеност. (4.3 G/Pack).

ENO, 20 Пакети на ENO Пенливи Antacid Олеснување (со вкус на Портокал, Овошје Сол) за Варење, Надуеност. (4.3

DEN 153.36

Пристапност
Во достапна форма

20 пакети на ENO Пенливи Antacid Олеснување (со вкус на Портокал, Овошје Сол) за Варење, Надуеност. (4.3 g/ pack).Дозирање : Возрасни и деца на возраст од 12 години и повеќе : 1 пакет (4.3 g) во чаша вода, Повторете ги во 2 или 3 часа, ако е потребно.Брзо освежување на ослободување од стомакот!Eno Овошје Сол Обезбедува ослободување од киселоста во секунди и е пријател на вашиот стомак.Најчесто се користат по оброк да помогне во варењето на храната.СЛОБОДЕН Испорака на Премиерот, Услуга од страна на Исполнување од страна на (FBA).И слободен!!налепница Thai_product, сувенири од Thai_product.Секој 4.3 g доза содржи : Натриум Бикарбонат 1.96 g Лимонска Киселина anhydrous 1.85 g Натриум Карбонат anhydrous 0.43 g Захарин Натриум 0.007 g Flavouring и одобрени боење да 4.3 g.

Главните карактеристики

Избор на клиент