.

.

BEIGOO Почетниот Јога Мат,за Јога Пилатес е Фитнес,Премија Дебела Не се Лизга Excercise Мат Фитнес Мат Excercise Мат

BEIGOO Почетниот Јога Мат,за Јога Пилатес е Фитнес,Премија Дебела Не се Лизга Excercise Мат Фитнес Мат Excercise

DEN 1872.00

Пристапност
Во достапна форма

Соодветна Дебелина : 6mm&8мм дебели за врвен комфор кога сте остварување.заштита од повреда и да работат надвор до максимум.Не се Лизга Дизајн : мат има текстура површината и се специјално дизајнирани да обезбедат одлична контрола, поддршка и стабилност кога се протегала.Спречување на мат од лизгање на непречено ламинатни подни.Удобен И Лесен : Може да биде свиткан во компактна големина лесно складирање со attachable рака за удобно да се носат во текот на вашето рамо.Одлично за преземање на часови и работат надвор каде и да одите.Висок Квалитет на Материјалите : NBR пена е синтетичка гума материјал кој е брзо сушење и повеќе влага-отпорни од ПВЦ да се спречи лизгање во текот испотени тренингот.Ги чисти и се исуши за лесно одржување.Не се лизга површина : Дизајниран со grippy не се лизга површина, тоа обезбедува идеална поддршка за чувствителни на зглобовите и седат коските во текот на јога пракса или вежбање.Место на подот или на врвот на мат за дополнителна поддршка ќе треба да моќ преку.Меки и удобни, не се лизга и преносни.Лесен за складирање.Погоден за домашни, патување и јога употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент