.

.

Хемптон Гради HMC01A656D Виножито Титаниум – 12 Парче Прибор за јадење Сет – Мулти

Хемптон Гради HMC01A656D Виножито Титаниум – 12 Парче Прибор за јадење Сет – Мулти

DEN 527.52

Пристапност
Во достапна форма

Мулти Боја Ножеви.Сечилото Гарда.Рака мие, се Препорачува.Над виножитото и во вашата кујна—Кршење на сите правила, Виножито Црна 12 Парче Прибор за јадење Поставен од Tomodachi ќе боја вашиот свет среќен и заличи вашето првично сцена.Со holographic, шарени, не-стап виножито титаниум обложена нерѓосувачки челик шефовите на врв на елегантни современа црна рачка, Виножито носи забава за секоја пригода!Ако мислеше виножита и поп бои се само за деца, добро размислете повторно!Tomodachi од Хемптон Гради се приклучи и да се ревитализираат на светлечки виножито тренд и го донесе до кујната.Сите работи светкава се направени во текот на почетниот décor светот, и Tomodachi Виножито Црна 12 Парче Прибор за јадење Поставен е исклучок.Нејзините шарени, не-стап титаниум обложена ножеви ќе се донесе што прскање на 'wow' во вашата кујна и храна првично сцена, нудејќи супериорна острина.Се приклучат на оваа внатрешни работи décor опсесија, и да ги негуваат трендот што е правење на бранови.Секој ергономски се справи со е облечена во црн врв на шарени, рефлексивни титаниум обложена сечилото создавање радосна и стилски игра на бои.Tomodachi комбинира експресивен готвење со супериорна функционалност на вашата кујна првично искуство.Забава совет : за да ги Прикажете исклучување на магнетни ленти и вашата кујна нема едноставно се организирани, но тоа ќе pop-премногу! (Магнетна лента не се вклучени).Над виножитото и во вашата кујна!Кршење на сите правила, Виножито Црна 12 Парче Прибор за јадење Поставен од Tomodachi ќе боја вашиот свет среќен и заличи вашето првично сцена.Со holographic, шарени, не-стап виножито титаниум обложена нерѓосувачки челик шефовите на врв на елегантни современа црна рачка, Виножито носи забава за секоја пригода!.

Главните карактеристики

Избор на клиент