.

.

Tthxqing Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби 3 Режими, Водоотпорен U-облик на Цртан филм Диносаурус Форма Ipx7 За Деца Батерија Електрична Четка за заби(Бела)

Tthxqing Деца Ултразвучно Електрична Четка за заби 3 Режими, Водоотпорен U-облик на Цртан филм Диносаурус Форма

DEN 447.60

Пристапност
Во достапна форма

[3 различни начини] децата електрична четка за заби има 3 работни модови : ниска фреквенција чистење на владата, висока фреквенција чистење на владата и масажа чистење на владата; Мулти режим ротација избор, нежна, забите не му наштети на забите, бебе сака тоа подобро. Производот ќе се чуваат на суво и ладно место за да се избегне светлина.По полнењето (околу 2 часа), може да се користи за околу 20 дена.[мултифункционален] децата автоматски четка за заби има многу функции, како што се 45 втората времето, УБС полнење / база на полнење, изградена-во 400mah батерија и така натаму.Со еднократно плаќање на 3 часа може да се користи за 20 дена.Функции на У облик на децата електрична четка за заби : -waterproofs ipx7 и се лизга дизајн-Ефикасна multi фреквенција чистење-Храна одделение силиконски bristles Be внимателни : 1. [3 различни начини] децата електрична четка за заби има 3 работни модови : ниска фреквенција чистење на владата, висока фреквенција чистење на владата и масажа чистење на владата; Мулти режим ротација избор, нежна, забите не му наштети на забите, бебе сака тоа подобро.Со еднократно плаќање на 3 часа може да се користи за 20 дена. Ве молиме да се исчисти соодветните и соодветните на трупот и обидете се да се избегне впива во вода по употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент